• Synergia
  • Ikona youtube
  • Ikona facebook
  • BIP
  • ePUAP
    • Wersja dostępna cyfrowo WCAG
Nauka i zabawa

Po raz kolejny Nasz Szkolny wolontariat, z sercem pełnym dobroci i radości, świętuje tegoroczne Boże Narodzenie w niezwykły sposób. Uczniowie zaangażowali się w szlachetny cel, przynosząc uśmiech na twarze podopiecznych Hospicjum „Cordis”.

Dzięki ich niezwykłemu wysiłkowi i kreatywności, 40 ręcznie wykonanych kartek trafiło do tych, którzy potrzebują szczególnej troski i wsparcia w tym magicznym czasie.

Pod hasłem "Wspólna troska, wspólne serce" uczniowie nie tylko stworzyli 40 wyjątkowych kartek świątecznych, lecz także wnieśli do swoich serc radość dzielenia się w ten piękny sposób.

Wszystkie kartki były pełne nie tylko artystycznego talentu, ale również ciepłych życzeń, które miały przywrócić uśmiech na twarze podopiecznych hospicjum w tym wyjątkowym okresie.

 

Kiedy kartki dotarły do Hospicjum „Cordis”, ich znaczenie przekroczyło zwykłe życzenia. Reakcje podopiecznych były niezwykle poruszające. Te proste, ale pełne serca gesty sprawiły, że osoby przebywające w hospicjum poczuły się niezwykle docenione i otoczone troską.

 

Ponadto nasz Szkolny Wolontariat zadeklarował kontynuację współpracy z Hospicjum „Cordis”, wyrażając chęć dalszego zaangażowania i pomocy w trosce o tych, którzy potrzebują wsparcia.

To nie tylko pojedyncze wydarzenie, lecz dalszy ciąg wspaniałej  więzi między szkołą a hospicjum, obfitującej w dobroć, troskę i wsparcie.

Ewa Kubik

Elżbieta Trzaska


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

 

Przewiń do góry