• Synergia
  • Ikona youtube
  • Ikona facebook
  • BIP
  • ePUAP
    • Wersja dostępna cyfrowo WCAG
Nauka i zabawa

 

15.11.2023 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Tegoroczne obchody rozpoczęło widowisko słowno – muzyczne z inscenizacją i wykorzystaniem prezentacji multimedialnej.

Uczniowie biorący udział w przedstawieniu przybliżyli drogę Polski i Polaków do odzyskania wolności.  Recytowane wiersze i śpiewane pieśni patriotyczne pozwoliły  zrozumieć rozterki i uczucia walczących o niepodległość. Dekoracja, wystrój sali oraz stroje i rekwizyty wykorzystane w przedstawieniu wywarły bardzo pozytywne wrażenie na widzach.

Na zakończenie uroczystej akademii wszyscy zebrani zaśpiewali wspólnie 4 zwrotki hymnu państwowego. Z dumą śpiewali młodsi i starsi uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami, pokazując wielki zapał w sercach oraz to, że duch patriotyzmu był obecny wśród nas wszystkich.

Program artystyczny akademii jak i dekorację przygotowali uczniowie klasy ósmej pod kierownictwem wychowawcy Janusza Wójcika i pana Stanisława Osmendy.

Zdjęcia z uroczystości wykonano dzięki aparatowi zakupionemu w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości #CentrumGovTech #technologie #innowacje

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

 

 

Przewiń do góry