• Synergia
  • Ikona youtube
  • Ikona facebook
  • BIP
  • ePUAP
    • Wersja dostępna cyfrowo WCAG
Zajęcia rozwijające

W dniu 18 października 2022 roku klasa siódma naszej szkoły wraz z zaprzyjaźnioną klasą siódmą z jednej ze szkół olkuskich odwiedziła jedno z piękniejszych miast Polski - Kraków.
      Pierwszym punktem programu były zajęcia sportowo – rekreacyjne w parku trampolin GOjump MEGApark. Jest to nowy, jeden z największych w Polsce parków tego typu. W parku znajduje się ogromna strefa trampolin, zjeżdżalni, torów przeszkód i GOair Powietrzne Miasto. My skorzystaliśmy z części będącej centrum rozrywki z trampolinami, siatkami do wspinaczki, piankowymi matami do skakania, basenami pełnymi gąbek i salonem gier. Uczniowie mogli tam  zadbać o wzrost swojej formy fizycznej, świetnie się przy tym bawiąc. Spalili tam mnóstwo nadmiarowej energii, co było bardzo wskazane przed dalszą częścią naszej podróży.
      Kolejną atrakcją wycieczki było obejrzenie przedstawienia teatralnego „Mały Książę” w Nowohuckim Centrum Kultury”. W swoim programie NCK odpowiada na indywidualne potrzeby członków społeczności. Można tu uczestniczyć nie tylko w spektaklach czy koncertach, ale również w ciekawych spotkaniach literackich i innych odmianach kontaktu ze sztuką.

„Mały Książę” jest lekturą szkolną w klasie siódmej, zatem warto było zobaczyć to przedstawienie, zwłaszcza wykonane w wersji musicalowej. Gra aktorska, jak i dekoracje oraz choreografia wywarły na wszystkich duże wrażenie.
    Do Wolbromia wróciliśmy pełni wrażeń i z niecierpliwością czekamy na kolejny taki wyjazd. O nasze bezpieczeństwo podczas wycieczki dbała pani Ewa Serwatka i wychowawca klasy Janusz Wójcik.

Zdjęcia podczas wycieczki wykonano dzięki aparatowi zakupionemu w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości #CentrumGovTech #technologie #innowacje

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

 

Przewiń do góry