• Synergia
  • Office 365
  • Ikona youtube
  • Ikona facebook
  • BIP
  • ePUAP
    • Wersja dostępna cyfrowo WCAG
Szkoła Podstawowa
Przedszkole
Kort tenisowy

30 września klasy 2a i 2b podsumowały wiadomości dotyczące jesieni. W tym celu na zajęciach wykonały Lapbooki dotyczące tego tematu. Lapbook jest czymś w rodzaju teczki tematycznej, w której możemy umieścić informacje na wybrany temat. W trakcie omawiania zmian zachodzących w przyrodzie w okresie jesieni, dzieci utrwalały oraz poszerzały wiedzę. W ramach pomocy koleżeńskiej kl. 2a zaprosiła młodszych kolegów i koleżanki na pogadankę podczas oglądania wykonach prac. Uczniowie kl.1a oglądali i słuchali z zaciekawieniem wszystkich zebranych informacji, zaglądając w ukryte miejsca i odkrywając ciekawostki o jesieni. 

 

 

 

 

Przewiń do góry