„Wiosno, ach, to Ty!” – konkurs fotograficzny w „zerówkach”
Data publikacji:Na przełomie marca i kwietnia dzieci z grup „zerówkowych” wraz z rodzicami miały możliwość wzięcia udziału w wiosennym konkursie pod wyżej wymienioną nazwą. Co prawda, początki wiosny były trudne, jej symbole dobrze ukryte. Po przedłużeniu czasu trwania konkursu i większym rozkwicie tej pory roku, można było pochwalić się „upolowanymi” zwiastunami wiosny.
Ogółem, na konkurs wpłynęło 18 prac. Jury konkursowe w składzie:
- p. Barbara Wróbel – wicedyrektor ZS
- p. Ewa Serwatka – nauczyciel przedmiotów artystycznych ZS
- p. Karolina Pasierb – nauczyciel Przedszkola
…po analizie i dokładnym obejrzeniu zdjęć, sprawdzeniu spełniania wymogów prac, podjęła decyzję o przyznaniu miejsc:
I miejsce – ex aequo – Weronika Nocoń
I miejsce – ex aequo – Milan Rosół
II miejsce – Oliwier Sobolewski
III miejsce – Alek Błaszczyk
Wyróżnienie otrzymali:
Filip Stankiewicz
Pola Kolanko
Igor Sypień
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, rodzicom za poświęcony czas, a zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!
Organizatorki konkursu
D. Kamionka
A. Oleksy
Galeria
