• Synergia
  • Ikona youtube
  • Ikona facebook
  • BIP
  • ePUAP
    • Wersja dostępna cyfrowo WCAG
Zajęcia rozwijające

Na przełomie marca i kwietnia dzieci z grup „zerówkowych” wraz z rodzicami miały możliwość wzięcia udziału w wiosennym konkursie pod wyżej wymienioną nazwą. Co prawda, początki wiosny były trudne, jej symbole dobrze ukryte. Po przedłużeniu czasu trwania konkursu i większym rozkwicie tej pory roku, można było pochwalić się „upolowanymi” zwiastunami wiosny.

Ogółem, na konkurs wpłynęło 18 prac. Jury konkursowe w składzie:

- p. Barbara Wróbel – wicedyrektor ZS

- p. Ewa Serwatka – nauczyciel przedmiotów artystycznych ZS

- p. Karolina Pasierb – nauczyciel Przedszkola

…po analizie i dokładnym obejrzeniu zdjęć, sprawdzeniu spełniania wymogów prac, podjęła decyzję o przyznaniu miejsc:

I miejsce – ex aequo – Weronika Nocoń

I miejsce – ex aequo – Milan Rosół

II miejsce – Oliwier Sobolewski

III miejsce – Alek Błaszczyk

Wyróżnienie otrzymali:

Filip Stankiewicz

Pola Kolanko

Igor Sypień

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, rodzicom za poświęcony czas, a zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

 

Organizatorki konkursu

D. Kamionka

A. Oleksy

 

Przewiń do góry