Świętujemy Dzień Ziemi!
Data publikacji:22 kwietnia nasze przedszkolaki świętowały Międzynarodowy Dzień Ziemi! Najważniejszym celem tego wyjątkowego dnia było budowanie świadomości ekologicznej u dzieci.
Poprzez zabawę przedszkolaki dowiedziały się, jak dbać o środowisko, utrwaliły zasady segregacji odpadów, stworzyły również kreatywne prace plastyczne związane z tematyką zajęć. W ogrodzie przedszkolnym pojawiły się nowe sadzonki kwiatów, którymi dzieci obiecały się troskliwie opiekować.
Dzień Ziemi przypomniał nam wszystkim, że o naszą planetę musimy dbać nie tylko od święta, ale każdego dnia!
Zapraszamy do galerii zdjęć!
Dzień Ziemi
