• Synergia
  • Ikona youtube
  • Ikona facebook
  • BIP
  • ePUAP
    • Wersja dostępna cyfrowo WCAG
Zajęcia rozwijające

22 kwietnia nasze przedszkolaki świętowały Międzynarodowy Dzień Ziemi! Najważniejszym celem tego wyjątkowego dnia było budowanie świadomości ekologicznej u dzieci.

Poprzez zabawę przedszkolaki dowiedziały się, jak dbać o środowisko, utrwaliły zasady segregacji odpadów, stworzyły również kreatywne prace plastyczne związane z tematyką zajęć. W ogrodzie przedszkolnym pojawiły się nowe sadzonki kwiatów, którymi dzieci obiecały się troskliwie opiekować.

Dzień Ziemi przypomniał nam wszystkim, że o naszą planetę musimy dbać nie tylko od święta, ale każdego dnia!

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Przewiń do góry