• Synergia
  • Ikona youtube
  • Ikona facebook
  • BIP
  • ePUAP
    • Wersja dostępna cyfrowo WCAG
Zajęcia rozwijające

W marcu w oddziałach przedszkolnych zrealizowano tematy związane z nadchodzącą wiosną i zmianami zachodzącymi w przyrodzie. Dzieci poznały pierwsze wiosenne kwiaty oraz obserwowały budzącą się do życia przyrodę. Dużo uwagi poświęcono również pogodzie i jej wpływowi na codzienne życie. W czasie zajęć poruszono temat tradycji wielkanocnych oraz przygotowań do świąt, przedszkolaki rozwijały także umiejętności matematyczne i językowe poprzez zabawy edukacyjne. Mieliśmy także okazję do obejrzenia spektaklu teatralnego pt.: "Śnieżka".

Zapraszamy do fotorelacji w tego miesiąca.

Przewiń do góry